Kategorie

• Sterowniki GSMTRONIK

Rodzina produktów GSMTRONIK to systemy monitoringu parametrów temperatury, wilgotności i innych. Układy umożliwiają bezpośrednią kontrolę urządzeń m.in. poprzez wiadomości SMS lub sieć LAN.
Sortuj wg.: orderby Wyświetl:

GSMTRONIK v. BASIC

Moduł BASIC to podstawowy sterownik z rodziny GSMTRONIK. Oferuje możliwość sterowania dwoma urządzeniami za pomocą aplikacji mobilnej oraz monitoring temperatury w pomieszczeniu.
199.00 PLN 169.00 PLN

GSMTRONIK v. HOME

Układ GSMTRONIK w wersji HOME to profesjonalny system monitoringu budynku. Układ za pomocą aplikacji mobilnej umożliwia pełny nadzór i kontrolę nad skojarzonymi urządzeniami.
599.00 PLN 549.00 PLN

GSMTRONIK v. PRO

Układ GSMTRONIK w wersji PRO to najnowszy, profesjonalny system monitoringu. Układ za pomocą wiadomości SMS oraz internetu umożliwia pełny nadzór i kontrolę nad urządzeniami elektrycznymi w budynku oraz poza nim. Oprócz pomiaru temperatury w standardzie znajduje się pomiar wilgotności oraz pomiar zużycia prądu.
1049.00 PLN

GSMTRONIK v. PRO LCD

Układ GSMTRONIK w wersji PRO LCD to najnowszy, profesjonalny system monitoringu z czytelnym wyświetlaczem. Układ za pomocą wiadomości SMS oraz internetu umożliwia pełny nadzór i kontrolę nad urządzeniami elektrycznymi w budynku oraz poza nim. Oprócz pomiaru temperatury w standardzie znajduje się pomiar wilgotności.
1499.00 PLN
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH